english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Color en proofing

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Als je slim en ergonomisch verantwoord wilt produceren dan is de Palamides een uitkomst...
Remco Reinink
Zalsman Zwolle
...Groei is een doel. Uit de berekeningen blijkt dan dat je na circa drie jaar spijt als haren op je hoofd krijgt, als je niet voor alle automatiseringsopties op de Koenig & Bauer pers zou kiezen....
Dré Stevens
Drukkerij Gianotten BV
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Expert Meeting Drukwerk & Milieu
Meer info
Succesvolle Enfocus Gebruikersdag
Meer info
Telefonische bereikbaarheid Wifac
Meer informatie