english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Color en proofing

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Het gaat mij niet om de hoogste oplages, de kortste insteltijden of de snelst lopende band, maar om semiautomaten die zorgen voor boeken met een harde band in hoge kwaliteit...
Anton Patist
Boekbinderij Patist
...Als je een goed adres weet voor je verse groenten of je vis, loop je niet zo snel naar een ander....
Ed van Craaikamp
JP Offset
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Epson T3100 zeer scherp geprijsd
Meer info
Succesvolle Enfocus Gebruikersdag
Meer info
SAVE-THE-DATE: Vakdag Print & Sign 6 februari 2019
Meer informatie