english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Drukken

Robbert Amse
Robbert Amse
commercieel directeur press & packaging
 
T: +31 297 - 289 529
E: robbert.amse@wifac.nl
Jan Adolf
Jan Adolf
accountmanager KBA
 
T: +31 6 53 47 58 13
E: jan.adolf@wifac.nl
Gerard Oerlemans
Gerard Oerlemans
service- & projectmanager
 
T: +31 297 - 289 443
E: gerard.oerlemans@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
Anton van Zanten
Anton van Zanten
planning
 
T: 0297-289431
E: anton.van.zanten@wifac.nl
Marco van Putten
Marco van Putten
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 444
E: marco.van.putten@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...De warmte die in de drukwerken van de Commander CT coldsetrotatiedrukpers blijft hangen stelt hoge eisen aan de inkten die je gebruikt. ...
Hans DaniŽls
Koninklijke BDU Grafisch bedrijf
...Je wilt je productie zo milieuvriendelijk mogelijk laten verlopen. O.a. daarom kozen we voor de chemievrije :Azura TE plaat van Agfa. Daardoor kan de ontwikkelmachine de deur uit....
Gerwin de Vries
Zalsman Kampen
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Koenig & Bauer Report 54 is verschenen
Meer info
Succesvolle Enfocus Gebruikersdag
Meer info
Get Smart .......... op 13 juni 2019
Meer informatie