english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Drukken

Robbert Amse
Robbert Amse
commercieel directeur press & packaging
 
T: +31 297 - 289 529
E: robbert.amse@wifac.nl
Jan Adolf
Jan Adolf
accountmanager KBA
 
T: +31 6 53 47 58 13
E: jan.adolf@wifac.nl
Gerard Oerlemans
Gerard Oerlemans
service- & projectmanager
 
T: +31 297 - 289 443
E: gerard.oerlemans@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
Anton van Zanten
Anton van Zanten
planning
 
T: 0297-289431
E: anton.van.zanten@wifac.nl
Marco van Putten
Marco van Putten
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 444
E: marco.van.putten@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Toen ik las over AMS LED UV was ik onder de indruk van de vorderingen van de techniek. Denk aan het elimineren van poeder, het verhogen van de perssnelheid en dat de vellen direct droog zijn...
Marc de Jong
Deltabach
...Het belangrijkste: we weten hoe we de platen zo moeten maken dat de opdrachtgever van de drukker het resultaat krijgt dat hem voor ogen staat...
Rinie Roodbeen
Pro6 Repro
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Epson T3100 zeer scherp geprijsd
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Universeel kleurproef papier
Meer informatie