english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Supplies

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Ivan Kraaijenvanger
Ivan Kraaijenvanger
commercieel manager web products
 
T: +31 6 18 02 40 24
E: ivan.kraaijenvanger@wifac.nl
Wil van den Ende
Wil van den Ende
accountmanager Zuid-Oost Nederland en België
 
T: +31 6 51 13 69 67
E: wil.van.den.ende@wifac.nl
Wout van der Stelt
Wout van der Stelt
accountmanager Zuid-West Nederland
 
T: +31 6 53 62 13 04
E: wout.van.der.stelt@wifac.nl
Perry Theijn
Perry Theijn
accountmanager supplies Benelux
 
T: +31 6 25 07 57 95
E: perry.theijn@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Eric van Melsen
Eric van Melsen
technical support manager supplies
 
T: 0297 - 289 452
E: eric.van.melsen@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...De hele ombouw werd voortreffelijk gedaan: de verhuizing, het demonteren en monteren en het van tijd tot tijd inschakelen van de specialisten van KBA en van Wifac Naca....
Stijn van Tichelt
Smurfit Kappa Interbox
...De iMacs en Apple-server werden door Wifac geleverd. Goed gereedschap is onontbeerlijk. We werken hier altijd met kritische deadlines. Je wilt snel en vooral probleemloos kunnen werken....
David van Eck
ManagementMedia
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Epson T3100 zeer scherp geprijsd
Meer info
Succesvolle Enfocus Gebruikersdag
Meer info
SAVE-THE-DATE: Vakdag Print & Sign 6 februari 2019
Meer informatie