english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Supplies

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Ivan Kraaijenvanger
Ivan Kraaijenvanger
commercieel manager web products
 
T: +31 6 18 02 40 24
E: ivan.kraaijenvanger@wifac.nl
Jacob Kooistra
Jacob Kooistra
accountmanager Noord-Oost Nederland
 
T: +31 6 53 12 62 38
E: jacob.kooistra@wifac.nl
Wil van den Ende
Wil van den Ende
accountmanager Zuid-Oost Nederland en België
 
T: +31 6 51 13 69 67
E: wil.van.den.ende@wifac.nl
Wout van der Stelt
Wout van der Stelt
accountmanager Zuid-West Nederland
 
T: +31 6 53 62 13 04
E: wout.van.der.stelt@wifac.nl
Perry Theijn
Perry Theijn
accountmanager supplies Benelux
 
T: +31 6 25 07 57 95
E: perry.theijn@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager press & postpress
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Eric van Melsen
Eric van Melsen
technical support manager supplies
 
T: 0297 - 289 452
E: eric.van.melsen@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Met de investeringen in de KBA-persen en CTP van Agfa zetten we opnieuw een belangrijke stap naar een gezonde toekomst voor Veerkarton....
Frank van 't Veer
Veerkarton
...Al eerder kochten we een rotatieve Bograma-stans. De machines van MBO / Herzog + Heymann en Bograma zijn inline aan elkaar te koppelen, waardoor je maximaal flexibel bent....
Dagmar Philips
Graficol
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Onlangs verschenen: //Packfacts
Meer info
Koen Pack enthousiast gebruiker Oris FlexPack kleurproefsysteem
Meer info
NIEUW: vertegenwoordiging OMET in Benelux
Meer informatie