english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Prepress

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Frans Jansen
Frans Jansen
accountmanager prepress
 
T: +31 6 53 43 63 57
E: frans.jansen@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Monique Wesseling
Monique Wesseling
Administratie/serviceovereenkomsten
 
T: +31 297 - 289 421
E: monique.wesseling@wifac.nl
...Omdat we veel Point-of-Sale materiaal en verpakkingen maken, moeten onze materialen voor productie ook top zijn....
Raimond Paulus
Holbox
...We kunnen nu met de KBA Rapida 76 met HR UVdroging drukwerk maken dat ons voor ogen staat. Met deze techniek maken we het verschil in de markt....
Tanneke Janssen
Robstolk
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Expert Meeting Drukwerk & Milieu
Meer info
Succesvolle Enfocus Gebruikersdag
Meer info
Adobe CC Opfristrainingen bij Wifac!
Meer informatie