english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen

Marcel Otto
Marcel Otto
algemeen directeur / eigenaar
 
T: 0297 - 289551
E: esther.van.spankeren@wifac.nl
Egbert Smelt
Egbert Smelt
director business development
 
T: 0297 - 289550
E: egbert.smelt@wifac.nl
Robbert Amse
Robbert Amse
commercieel directeur press & packaging
 
T: 0297 - 289529
E: robbert.amse@wifac.nl
Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Colin Williamson
Colin Williamson
commercieel directeur pressroom supplies
 
T: 0297 - 289405
E: colin.williamson@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: 0297-289420
E: jos.kanters@wifac.nl
Sander Brocx
Sander Brocx
financieel manager
 
T: 0297 - 289454
E: sander.brocx@wifac.nl
...We willen graag de beste machines en de beste materialen om de beste producten te kunnen maken. De begeleiding, plaatsing en follow up van de nieuwe CTP- installatie is zeer goed geregeld. ...
Edwin Strijbos
Strijbos grafische groep
...We willen onze investeringen snel terugverdienen. We werken nu niet alleen met een hoge kwaliteit machines en platen, maar doen dat ook tegen een scherpe prijs....
Peter van Deventer
Drukkerij Van Deventer
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
Meer informatie