english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen

Marcel Otto
Marcel Otto
algemeen directeur / eigenaar
 
T: 0297 - 289551
E: esther.van.spankeren@wifac.nl
Egbert Smelt
Egbert Smelt
director business development
 
T: 0297 - 289550
E: egbert.smelt@wifac.nl
Robbert Amse
Robbert Amse
commercieel directeur press & packaging
 
T: 0297 - 289529
E: robbert.amse@wifac.nl
Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Colin Williamson
Colin Williamson
commercieel directeur pressroom supplies
 
T: 0297 - 289405
E: colin.williamson@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: 0297-289420
E: jos.kanters@wifac.nl
Sander Brocx
Sander Brocx
financieel manager
 
T: 0297 - 289454
E: sander.brocx@wifac.nl
...Het belangrijkste: we weten hoe we de platen zo moeten maken dat de opdrachtgever van de drukker het resultaat krijgt dat hem voor ogen staat...
Rinie Roodbeen
Pro6 Repro
...Ons doel was en is hoogkwalitatieve drukinkten op de Europese rotatiemarkt te brengen. Dat doen we met onze Webstar inkten uit de Wifac Star Collection ...
Ivan Kraaijenvanger
Wifac
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
X-Rite
cashback
actie!
Meer informatie