english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Color en proofing

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We willen onze investeringen snel terugverdienen. We werken nu niet alleen met een hoge kwaliteit machines en platen, maar doen dat ook tegen een scherpe prijs....
Peter van Deventer
Drukkerij Van Deventer
...Groei is een doel. Uit de berekeningen blijkt dan dat je na circa drie jaar spijt als haren op je hoofd krijgt, als je niet voor alle automatiseringsopties op de Koenig & Bauer pers zou kiezen....
Dré Stevens
Gianotten Printed Media
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Haal meer uit Adobe Creative Cloud
Meer info
NIEUW: schone en duurzame inkt
Meer info
Wifac start productie perschemie
Meer informatie