english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Color en proofing

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: 06-53621307
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: 0297-289440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289462
E: frank.hijman@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289428
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Bezoek ons op Label Expo | Stands van Durst, SMAG en Toray
Meer info
In memoriam: Colin Williamson
Meer info
Verschijnt 22-9: Wifacts Special
Meer informatie