english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Color en proofing

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: +31 297 - 289 462
E: frank.hijman@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Omdat we veel Point-of-Sale materiaal en verpakkingen maken, moeten onze materialen voor productie ook top zijn....
Raimond Paulus
Holbox
...Loko is grootverbruiker van wire-o spiraal en allerlei andere materialen. Leveranciers worden allereerst op leverbetrouwbaarheid geselecteerd. Op de tweede plaats moet de prijs goed zijn....
Rob Logger
Loko verpakkingen
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Open Huis Theisen & Bonitz (D) 18 t/m 20 april
Meer info
Koenig & Bauer ontvangt German Design Award
Meer info
Save the Date: workshop Rapida 75PRO/76
Meer informatie