english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Hard- en software

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: 06-53621307
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: 0297-289440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Erik Oostermann
Erik Oostermann
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289434
E: erik.oostermann@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289428
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We waren al langer op zoek naar een goede oplossing om de relatief kleine oplages op een professionele manier af te werken. We kwamen uit op een Theisen en Bonitz vlakstapelvergaarmachine....
Dave Kremer
Andi Druk
...We kunnen nu met de KBA Rapida 76 met HR UVdroging drukwerk maken dat ons voor ogen staat. Met deze techniek maken we het verschil in de markt....
Tanneke Janssen
Rob Stolk
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
X-Rite
cashback
actie!
Meer informatie