english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Hard- en software

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Erik Oostermann
Erik Oostermann
verkoop binnendienst
 
T: +31 297-289 434
E: erik.oostermann@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289 440
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We kunnen nu met de KBA Rapida 76 met HR UVdroging drukwerk maken dat ons voor ogen staat. Met deze techniek maken we het verschil in de markt....
Tanneke Janssen
Rob Stolk
...De machines zijn snel op kleur. Dat is belangrijk want vooral bij kleine oplages wil je de inschiet zo laag mogelijk houden....
Frank Van de Vloet
Gruyaert Verpakkingen (B)
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Open Huis Theisen & Bonitz (D) 18 t/m 20 april
Meer info
Koenig & Bauer ontvangt German Design Award
Meer info
Save the Date: workshop Rapida 75PRO/76
Meer informatie