english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Hard- en software

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Wim van Dijk
Wim van Dijk
accountmanager prepublishing
 
T: +31 6 53 62 13 07
E: wim.van.dijk@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Erik Oostermann
Erik Oostermann
verkoop binnendienst
 
T: +31 297-289 434
E: erik.oostermann@wifac.nl
Danny Roso
Danny Roso
prepublishing/workflow specialist
 
T: 0297-289428
E: danny.roso@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Het gaat mij niet om de hoogste oplages, de kortste insteltijden of de snelst lopende band, maar om semiautomaten die zorgen voor boeken met een harde band in hoge kwaliteit...
Anton Patist
Boekbinderij Patist
...Als je een goed adres weet voor je verse groenten of je vis, loop je niet zo snel naar een ander....
Ed van Craaikamp
JP Offset
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Rutgers kiest voor KBA en Brausse
Meer info
Open Huis bij Durst, 7 t/m 9 februari 2018
Meer info
Bezoek onze stand op 6 februari
Meer informatie