english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Drukken

Robbert Amse
Robbert Amse
commercieel directeur press & packaging
 
T: 0297 - 289529
E: robbert.amse@wifac.nl
Jan Adolf
Jan Adolf
accountmanager KBA
 
T: 06-53475813
E: jan.adolf@wifac.nl
Gerard Oerlemans
Gerard Oerlemans
service- & projectmanager
 
T: 0297-289443
E: gerard.oerlemans@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289452
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
Anton van Zanten
Anton van Zanten
planning
 
T: 0297-289431
E: anton.van.zanten@wifac.nl
Marco van Putten
Marco van Putten
onderdelen
 
T: 0297-289444
E: marco.van.putten@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Rutgers kiest voor KBA en Brausse
Meer info
Open Huis bij Durst, 7 t/m 9 februari 2018
Meer info
Wifacts Special
Meer informatie