english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Drukken

Robbert Amse
Robbert Amse
commercieel directeur press & packaging
 
T: 0297 - 289529
E: robbert.amse@wifac.nl
Jan Adolf
Jan Adolf
accountmanager KBA
 
T: 06-53475813
E: jan.adolf@wifac.nl
Gerard Oerlemans
Gerard Oerlemans
service- & projectmanager
 
T: 0297-289443
E: gerard.oerlemans@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289452
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
Anton van Zanten
Anton van Zanten
planning
 
T: 0297-289431
E: anton.van.zanten@wifac.nl
Nard Geerts
Nard Geerts
onderdelen
 
T: +31 297 289 444
E: nard.geerts@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Ik had al langer een machine in mijn hoofd waarmee ik geautomatiseerd en extreem gedetailleerd wilde stansen. Liefst met korte insteltijden, digitaal aangestuurd en een modulaire opbouw. ...
Robert Brekelmans
Piant stanztechniek
...We werkten tot enige tijd geleden met speciale inkten die snel zouden drogen. Nadat we de Ultimate-serie van Van Son op de persen gebruikten waren onze droogproblemen per direct voorbij...
Jan Roos
Drukkerij De Toekomst
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
X-Rite
cashback
actie!
Meer informatie