english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Drukken

Robbert Amse
Robbert Amse
commercieel directeur press & packaging
 
T: +31 297 - 289 529
E: robbert.amse@wifac.nl
Jan Adolf
Jan Adolf
accountmanager KBA
 
T: +31 6 53 47 58 13
E: jan.adolf@wifac.nl
Gerard Oerlemans
Gerard Oerlemans
service- & projectmanager
 
T: +31 297 - 289 443
E: gerard.oerlemans@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289 431
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
Anton van Zanten
Anton van Zanten
planning
 
T: 0297-289431
E: anton.van.zanten@wifac.nl
Marco van Putten
Marco van Putten
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 444
E: marco.van.putten@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Alhoewel de markt krimpt zie je soms een opmerkelijke kentering. Komend jaar gaan de acceptgiro’s eruit. Banken veronderstellen daarom dat ze weer veel meer papieren overschrijfboekjes gaan afzetten...
Bas Burmanje
Drukkerij Hazenberg
...De achtkleuren KBA Rapida 106 overtreft alle verwachtingen. Drukkers lopen hier de hele dag met een big smile rond....
Anton de Groot
De Groot - Grootsgedrukt.nl
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Rutgers kiest voor KBA en Brausse
Meer info
Open Huis bij Durst, 7 t/m 9 februari 2018
Meer info
Bezoek onze stand op 6 februari
Meer informatie