english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Afwerken

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken & stijger halenbeek
 
T: 06-53478825
E: jaco.wandel@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: 0297-289420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: 0297-289440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: 0297-289432
E: ton.vega@wifac.nl
Gert-Jan van Kreuningen
Gert-Jan van Kreuningen
demonstrateur/instructeur afwerken
 
T: 0297-289 583
E: gertjan.van.kreuningen@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Bezoek ons op Label Expo | Stands van Durst, SMAG en Toray
Meer info
In memoriam: Colin Williamson
Meer info
Verschijnt 22-9: Wifacts Special
Meer informatie