english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Afwerken

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken & stijger halenbeek
 
T: 06-53478825
E: jaco.wandel@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: 0297-289420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: 0297-289440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: 0297-289432
E: ton.vega@wifac.nl
Gert-Jan van Kreuningen
Gert-Jan van Kreuningen
demonstrateur/instructeur afwerken
 
T: 0297-289 583
E: gertjan.van.kreuningen@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We kunnen nu met de KBA Rapida 76 met HR UVdroging drukwerk maken dat ons voor ogen staat. Met deze techniek maken we het verschil in de markt....
Tanneke Janssen
Rob Stolk
...Het gaat mij niet om de hoogste oplages, de kortste insteltijden of de snelst lopende band, maar om semiautomaten die zorgen voor boeken met een harde band in hoge kwaliteit...
Anton Patist
Boekbinderij Patist
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
Meer informatie