english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Afwerken

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Gert-Jan van Kreuningen
Gert-Jan van Kreuningen
demonstrateur/instructeur afwerken
 
T: +31 297 - 289 583
E: gertjan.van.kreuningen@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Het dichtst bij het eindresultaat komen we met gecertificeerde Epson proeven die we onder genormaliseerd daglicht kunnen beoordelen...
Oscar Flier
Design Bridge
...Het belangrijkste: we weten hoe we de platen zo moeten maken dat de opdrachtgever van de drukker het resultaat krijgt dat hem voor ogen staat...
Rinie Roodbeen
Pro6 Repro
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Haal meer uit Adobe Creative Cloud
Meer info
Koenig & Bauer ontvangt German Design Award
Meer info
Wifac start productie perschemie
Meer informatie