english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Afwerken

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager
 
T: +31 6 53 43 63 64
E: cock.kooiman@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken
 
T: +31 6 53 47 88 25
E: jaco.wandel@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: +31 297 - 289 420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: +31 297 - 289 440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: +31 297 - 289 432
E: ton.vega@wifac.nl
Gert-Jan van Kreuningen
Gert-Jan van Kreuningen
demonstrateur/instructeur afwerken
 
T: +31 297 - 289 583
E: gertjan.van.kreuningen@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...Toen ik las over AMS LED UV was ik onder de indruk van de vorderingen van de techniek. Denk aan het elimineren van poeder, het verhogen van de perssnelheid en dat de vellen direct droog zijn...
Marc de Jong
Deltabach
...We werkten tot enige tijd geleden met speciale inkten die snel zouden drogen. Nadat we de Ultimate-serie van Van Son op de persen gebruikten waren onze droogproblemen per direct voorbij...
Jan Roos
Drukkerij De Toekomst
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Rutgers kiest voor KBA en Brausse
Meer info
Open Huis bij Durst, 7 t/m 9 februari 2018
Meer info
Bezoek onze stand op 6 februari
Meer informatie