english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Supplies

Colin Williamson
Colin Williamson
commercieel directeur pressroom supplies
 
T: 0297 - 289405
E: colin.williamson@wifac.nl
Wil van den Ende
Wil van den Ende
accountmanager Zuid-Oost Nederland en België
 
T: 06-51136967
E: wil.van.den.ende@wifac.nl
Wout van der Stelt
Wout van der Stelt
accountmanager Zuid-West Nederland
 
T: 06-53621304
E: wout.van.der.stelt@wifac.nl
Perry Theijn
Perry Theijn
accountmanager supplies Benelux
 
T: 06-25075795
E: perry.theijn@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken & stijger halenbeek
 
T: 06-53478825
E: jaco.wandel@wifac.nl
Eric van Melsen
Eric van Melsen
technical support manager supplies
 
T: 0297 - 289 452
E: eric.van.melsen@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289452
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289462
E: frank.hijman@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...De resultaten met de Epson T3200 computer-naar-film oplossing zijn prima. De dekking van de films is in orde, het separeren van de kleuren geen probleem, de letters - ook met schreef - haarscherp....
Linda Boon
Met INKT Prepress
...Niet de techniek, maar het rendement is doorslaggevend....
Frank Eckert
CEO MBO vouwmachines
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
Meer informatie