english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Supplies

Colin Williamson
Colin Williamson
commercieel directeur pressroom supplies
 
T: 0297 - 289405
E: colin.williamson@wifac.nl
Wil van den Ende
Wil van den Ende
accountmanager Zuid-Oost Nederland en België
 
T: 06-51136967
E: wil.van.den.ende@wifac.nl
Wout van der Stelt
Wout van der Stelt
accountmanager Zuid-West Nederland
 
T: 06-53621304
E: wout.van.der.stelt@wifac.nl
Perry Theijn
Perry Theijn
accountmanager supplies Benelux
 
T: 06-25075795
E: perry.theijn@wifac.nl
Jaco Wandel
Jaco Wandel
sales manager afwerken & stijger halenbeek
 
T: 06-53478825
E: jaco.wandel@wifac.nl
Eric van Melsen
Eric van Melsen
technical support manager supplies
 
T: 0297 - 289 452
E: eric.van.melsen@wifac.nl
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
drukinstrukteur / technical support manager supplies
 
T: 0297-289452
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
André Verloop
André Verloop
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289464
E: andre.verloop@wifac.nl
Frank Hijman
Frank Hijman
verkoop binnendienst
 
T: 0297-289462
E: frank.hijman@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
...We hebben verschillende inkten getest maar die gaven toch niet de stabiliteit waar we naar zochten. Deze nieuwe PrimeBio inkt heeft ons aangenaam verrast. De inkt is erg stabiel in zijn persgedrag...
Marc Dijkstra
Tonnaer
...Om de samenwerking met VDA en Totdrukwerk maximaal te laten renderen moesten de workflows van de bedrijven in elkaar worden geschoven.:Apogee van Agfa bleek hiervoor een prima oplossing....
Bertil van de Ridder
VdR druk & print
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
X-Rite
cashback
actie!
Meer informatie