english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Prepress

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Frans Jansen
Frans Jansen
accountmanager prepress
 
T: 06-53436357
E: frans.jansen@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: 0297-289420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: 0297-289440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: 0297-289432
E: ton.vega@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Monique Wesseling
Monique Wesseling
Administratie/serviceovereenkomsten
 
T: 0297-289421
E: monique.wesseling@wifac.nl
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Rutgers kiest voor KBA en Brausse
Meer info
In memoriam: Colin Williamson
Meer info
Wifacts Special
Meer informatie