english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Prepress

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Frans Jansen
Frans Jansen
accountmanager prepress
 
T: 06-53436357
E: frans.jansen@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: 0297-289420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: 0297-289440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: 0297-289432
E: ton.vega@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Monique Wesseling
Monique Wesseling
Administratie/serviceovereenkomsten
 
T: 0297-289421
E: monique.wesseling@wifac.nl
...Niet de techniek, maar het rendement is doorslaggevend....
Frank Eckert
CEO MBO vouwmachines
...Ons doel was en is hoogkwalitatieve drukinkten op de Europese rotatiemarkt te brengen. Dat doen we met onze Webstar inkten uit de Wifac Star Collection ...
Ivan Kraaijenvanger
Wifac
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
X-Rite
cashback
actie!
Meer informatie