english version

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Prepress

Cock Kooiman
Cock Kooiman
commercieel manager prepublishing, pre- & afterpress
 
T: 0297 - 289468
E: cock.kooiman@wifac.nl
Frans Jansen
Frans Jansen
accountmanager prepress
 
T: 06-53436357
E: frans.jansen@wifac.nl
Jos Kanters
Jos Kanters
directeur services
 
T: 0297-289420
E: jos.kanters@wifac.nl
Johan de Graaf
Johan de Graaf
servicedesk coordinator / planning
 
T: 0297-289440
E: johan.de.graaf@wifac.nl
Ton Vega
Ton Vega
onderdelen
 
T: 0297-289432
E: ton.vega@wifac.nl
Dorry Jansen
Dorry Jansen
Administratie
 
T: 0297-289481
E: dorry.jansen@wifac.nl
Monique Wesseling
Monique Wesseling
Administratie/serviceovereenkomsten
 
T: 0297-289421
E: monique.wesseling@wifac.nl
...Het gaat mij niet om de hoogste oplages, de kortste insteltijden of de snelst lopende band, maar om semiautomaten die zorgen voor boeken met een harde band in hoge kwaliteit...
Anton Patist
Boekbinderij Patist
...We verwerken honderden jobs per dag, met alle administratieve handelingen die daar bij horen. Dat lukt je alleen met een strakke automatisering...
Ronald van der Meer
Pim Print
Rubberdoeken, perschemie, inkt, offsetplaten, etc., etc.
Meer info
Zojuist verschenen: editie 50 van de KBA Report
Meer info
Doorkiesnummers Wifac
Meer info
Meer informatie